• +380503738587
  • +380673403301
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Казковий Свидовець

 

180px koala ag1Івано-Франківськ – с. Кевелів – г. Близниця – Драгобрат – хр. Свидовець – р. Тиса – г. Братківська – перевал Легіонів – с. Бистриця – Івано-Франківськ

Мандрівка «Казковий Свидовець» повністю розкриває всю велич Українських Карпат. Похід гармонійно поєднує подорож по м’яким, трав’янистим полонинам з безкрайніми озерами та дику природу кам’янистих Горган. Цікаві сходження до вершин, прогулянки смерековими лісами, безліч річок, водоспадів та озер та незрівняні панорамні види гарантовано вразять шанувальників активного дозвілля.

Величні Горгани зберігають особливу енергетику та дарують відчуття спокою та натхнення. Саме мандруючи во вершинам Горган можна відчути всі барви справжньої дикої природи. Тут не зустрінеш веселих туристів з фотокамерами. Горгани є далекими від цивілізації та дають змогу лишитися сам на сам з природою Карпатських гір.

Свидівець вражає красою гірських безкрайніх озер та дивовижно красивим ландшафтом. Митці нерідко обирають панорамні види Свидівця для зображення на своїх полотнах. Вражаючі світанки, які відображаються у озерній воді, різнокольоровий ландшафт та дуже чисте повітря подарують незабутні враження від такої цікавої мандрівки.

Для того, щоб подорож була добре спланованою, організаційні питання, щодо маршруту варто довірити професіоналом. Husky Travel є експертом з активного відпочинку. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам зробити походи Карпатськими горами не тільки інформаційно насиченими та вірно розробленими, але й фінансово доступними.

План маршруту «Казковий Свидівець»

•          День перший. Івано-Франківськ, Кевелів, полонина Гропа.

Подорож розпочинається з зустрічі мандрівників на залізничному вокзалі у місті Івано-Франківськ. Після знайомства, на сучасному мікро-автобусі ми прямуємо до селища Кевелів. Поїздка до селища триває до трьох голин по наймальовничішим дорогам, якими можна насолодитися з вікна міні-вена. Саме з селища Кевелів розпочинається сходження повз річки Гропинець. Мандруючи по смерековому лісі вже дуже скоро ми побачимо мальовничу полонину Гропа. Полонина Гропа відноситься до одних з найпопулярніших високогірних пасовищ, де легко можна зустріти гірських вівець, корів або ж кіз. Саме на пасовищі під Карпатськими зорями ми зупинимося на ночівлю біля вогнища.

•          День другий. Гора Близниця, гора Драгобрат.

Ранок другого дня розпочинаємо з зустрічі сходу сонця. Намилувавшись вражаючими крайовидами ми прямуємо до гори Близниця. Мандруючи по хребту Карпатських гір вже дуже скоро ми зможемо підкорити подвійну вершину гори Близниця та хребта Свидівець. Панорамні види, які ми зможемо побачити під час мандрівки виглядають ніби кадри з пригодницької кінострічки. На казково красивій галявині у самісінькому серці Карпатської природи ми зупинимося на ночівлю.

•          День третій. Хребет Свидовець, Татарка, Тиса.

Після смачного сніданку рисом з свіжими ягодами ми продовжимо мандрівку по хребту Свидовець. Тут можна добре відпочити. Подорож буде більше схожа на прогулянку посеред найдивовижніших панорамних видів. Шанувальники фото-мистецтва зможуть саме тут втілити у життя свої найсміливіші творчі задуми. Крім того, на нас чекатимуть такі відомі озера, як Татарка, Котел та Довгяска, де можна буде відпочити та покупатися. На перевалі Околе в середині самої природи ми зупинимося на ночівлю під зоряним небом.

•          День четвертий. Гора Братківська (1788 м.), Старий кордон.

Четвертий день розпочинається з подорожі до дикої природи. На нас чекатимуть не тільки мальовничі крайовиди, але й справжні кащі, дуже густі ліси та величезні папороті. Ми прямуємо до вершини гори Братківська (1788 м.), яка вже є частиною самих Горган. У порівнянні з мальовничим Свидівцем, вершини гори Братківська відзначаються кам’янистими схилами та важкими тропами. Саме тут розташований старий Польсько-Чехословацький кордон. Тут ще і досі збереглися позначки на старих стовпах, які нерідко допомагають зорієнтуватися у місцевості мандрівникам. Маємо встигнути до сутінків спуститися з іншої сторони гори, щоб біля схилу Карпатських гір зупинитися на ночівлю.

•          День п’ятий. Полонина Пантир, перевал Легіонів.

Ранок п’ятого дня розпочинаємо з спуску до полонини Пантир. Наша дорога буде проходити по унікальному вологому лісу з дивним кліматом та особливою енергетикою. Саме тут можна побачити рідкісні види дерев та насолодитися дуже чистим, особливим повітрям. Після мандрівки полониною Пантир на нас чекатиме знаний перевал Легіонів. Перевал Легіонів є названим на честь загиблих польських солдатів. На самій верхівці перевалу знаходиться великий старий хрест. Тут також можна побачити залишки бойових дій минулого сторіччя. На перевалі Легіонів ми зупинимося на відпочинок та ночівлю біля вогнища.

•          День шостий. Бистриця, Івано – Франківськ.

Після зустрічі світанку ми починаємо повертатися до барв цивілізації. Мандруючи повз річку Рафайловець вже дуже скоро ми побачимо селище Бистриця. Тут можна трошки перепочити, поласувати молока та насолодитися колоритом самого поселення. З селища Бистриця ми відправляємося до Івано-Франківська. Для того, щоб Ваша пригода була безпечною та вірно спланованою не забувайте дотримуватися настанов фахівців Husky Travel.

Husky Travel – це генератор активного та цікавого дозвілля у кращі куточки Українських Карпат.