• +380503738587
  • +380673403301
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Незабутня мандрівка «Віддалені Горгани»

200px phyllopteryx taeniolatus1Івано-Франківськ – с. Осмолода – г. Ігровець (1804м.) – г. Сивуля (1836м.) – хр. Тавпиширка – перевал Легіонів – г. Братківська (1788м.) – с. Бистриця – Івано-Франківськ

Українські Горгани – це одне з найдивовижніших та віддалених місцин Карпат. Саме у Горганах зберіглася казкова природа, з величними скелями та вражаючими крайовидами. Сьогодні не часто можна зустріти незаймані лиси з чистими річками, де і досі не ступала нога людини.

Мандрівка у Горгани дає змогу опинитися в середині справжньої незайманої природи, відчути співи безтурботних птахів та насолодитися незабутньою атмосферою спокою та натхнення. З найвищої точки Горган відкриваються дивовижні пейзажи. Саме з Українських Горган видна сама природа без жодної цивілізації навкруги.

З кожним роком саме Українські Горгани приваблюють туристів з усього світу. Прогулянка по мальовничім Горганам дає змогу відчути всі барви гірського життя. Саме тут можна опинитися сам на сам з природою та насолодитися тим самим відчуттям свободи та безтурботності. У Горганах не зустрінеш натовп туристів з сучасним обладнанням та спалахами фотокамер. Заплутані стежки та високі каші лякають прихильників комфортабельного життя. Для подорожі у Горгани необхідно відчувати саме потяг до природи та мандрівських пригод. Для того, щоб мандрівка у дикі Горгани була незабутньою та добре спланованою варто довіритися професіоналам.

Husky Travel - це експерт з активного відпочинку. Завдяки правильній організації походу фахівці Husky Travel не тільки складуть найцікавіший варіант маршруту, але й порадять, які найзаповітніші місцини варто відвідати. Для того, щоб мандрівка у Горгани розпочалася вчасно необхідно чітко дотримуватися плану походу в Українські Горгани.

План походу у Карпати «Віддалені Горгани»:

•          День перший. Івано-Франківськ – селище Осмолода – подорож до хребта Матагів - (6 км.)

Перший день пригод розпочинається з подорожі на комфортабельному мікро-автобусі до селища Осмолода. Дорога до селища в середньому складає до трьох годин часу. Поїздка на автобусі не дасть Вам засумувати. Ретельно складаний маршрут подарує справжню насолоду від пейзажів за вікном міні-вена. По підвісному мосту ми проїжджаємо через річку Лимниця та прямуємо до Студеного Звіря. Вже з цього місця розпочинається підйом на знаний хребет Матахов. Після мандрівки по хребту Матахова ми зможемо зупинитися на ночівлю біля віддаленої хатини, яка знаходиться в самій середині лісу.

•          День другий. Гора Висока (1803 м.) – гора Ігровець (1804 м.) – полонина Погар - (12км.)

Другий день мандрівки розпочинаємо з чашечки запашного трав’яного чую у зачарованому лісі. Ми вирушаємо до відомого хребта Ігровець по складній тропі серпантином. Саме після хребта Ігровець, завдовжки понад 1804 м. ми зможемо побачити дивовижну красу Горган. Величні Горгани повністю покриті зеленим ландшафтом та за своєю будовою нагадують уламки скель. Після смачної вечері, на свіжому повітрі ми залишаємося на ночівлі у самому серці полонини Погар.

•          День третій . Гора Лопушна (1694 м.) – гора Сивуля (1835 м.) – гора Мала Сивуля (1818м.) – (12 км.)

Ми продовжуємо мандрівку з підйому на самісіньку вершину мальовничих Горган – Сивулі. Саме у третій день походу ми не тільки пройдемо по кам’янистому хребту Сивулі та Малої Сивулі, але й перетнем всю полонину Рушина. У полонині Рушина ми зупинимося біля руїн стародавньої польської пограничної застави та зробимо невеличкий відпочинок. Знаходячись посеред казкових крайовидів Чорногорського хребта ми зможемо поласувати свіжими ягодами та приготувати вечерю на вогнищі перед ночівлею.

День четвертий. Урочище Пекло – Тавпіширка – перевал Легіонів – полонина Пантир – (18 км.)

У наш четвертий день походу ми одразу вирушаємо до урочищя Пекло. Урочище Пекло – це величезний обвал, який вражає не тільки своїми розмірами, але й будовою. Мандруючи по хребту Тавпіширка можна відчути незвичну та не зрозумілу атмосферу та почути незрозумілі звуки. Хребет Тавпіширка окутаний прадавніми легендами та має особливу енергетику. Після мандрівки по хребту Тавпіширка на нас чекатиме відомий перевал Легіонів. В пам'ять знаних легіонів на перевалі і досі розташований величезний хрест. Далі Ночівля відбувається під Карпатським зорями біля вогнища на полонині Пантир.

•          День п’ятий. Гора Дурня – гора Гропа (1758м.) – гора Братківська (1788м.) – (15 км.)

П’ятий день для нас розпочнеться дивовижно красивим сходом сонця (що говорити людям, якщо буде дощ????!) . Після запашного сніданку ми прямуємо до відомої гори Дурня. Гора Дурня є однією з най відлюдькуватих гір з великими кащами та важкими тропами. Після складної мандрівки по дикій природі є справжньою насолодою досягнення довгоочікуваної вершини з дивовижними пейзажами. (видаляю. Ми обходимо цю гору, а не піднімаємось). Після незначного відпочинку на нас чекатиме підкорення таких вершин, як Гропа, Братківська, підйом на які є набагато легшими у порівнянні з сходженням на гору Дурня. Після спуску з одного з наймальовничіших хребтів та прогулянки полониною на нас чекає ночівля біля вогнища у дикій полонині.

•          День шостий. Спуск до селища Бистриця – переїзд до Івано-Франківська

Так не хочеться залишати мальовничі місцини Українських Карпат, але нас вже чекає цивілізація. В самому серці Карпатських полонин розташувалося невеличке селище Бистриця. Саме тут ще і досі зберіглася та сама атмосфера справжнього села. Старенькі хатинки, дивакуватий ландшафт та неповторна атмосфера дозволять поринути у світ спокою та безтурботності. Місцеві мешканці так і залишилися звичайними доброзичливими селянами, які радо розповідять про місцеві традиції та пригостять келихом свіжого молока. Такі люди є далекими від розвитку цивілізації та живуть звичайним сільським, спокійним життям.

Після яскравих пригод, зустрічі безлічі світанків та сходів сонця та з незабутніми враженнями у кишені, вже дуже скоро на нас чекатиме наш любий Івано-Франківськ. Вже о 18:00 ми орієнтовно опинимося в середині активного ритму міського життя Івано-Франківську.

Мандрівка Карпатськими Горганами з Husky Travel – це завжди цікаві та добре сплановані маршрути та тільки незабутні враження від Вашого активного відпочинку.