• +380503738587
  • +380673403301
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Штурм Говерли

Goverla1

Івано-Франківськ - Кваси - Шешул - Петрос (2020м.) – гора Говерла (2061м.) - Козьмещик - Лазещина - Івано-Франківськ.

Говерла – це не тільки мальовнича гора з вражаючими крайовидами, але й найвища точка України. Підкорення Говерли є відповідальною справою, яка вимагає базової фізичної підготовки, точної концентрації та налаштування тільки на перемогу. Підйом до найвищої гори можна здійснити всього за один день, якщо обрати правильний маршрут. Саме мандрівка на Говерлу відкриває Українські Карпати з зовсім нового ракурсу. Тут можна побачити і найвищі ялиці, і дивовижно красиві галявини та чисті гірські річки.

Говерла увібрала в собі всю велич Карпатських гір та з кожним роком приваблює своєю незрівняною природою мандрівників з усього світу. Після довгої мандрівки по Карпатським лісам, підкорення Говерли дарує зовсім інше та неповторне відчуття. Саме на найвищий точці України можна відчути себе не просто звичайним туристом, а справжнім героєм, який зробив це – підкорив найвищу Говерлу.

Цікавий та інформаційно насичений маршрут на Говерлу – це легко з Husky Travel. План походу на Говерлу охоплює кращі місцини Українських Карпат, завдяки чому Ви не тільки станете справжнім підкорювачем гірських висот, але й відчуєте особливу атмосферу Карпат мандруючи по казковій природі.

План маршрут «Штурм Говерли»:

•          День перший. Івано-Франківськ, Кваси, Менчул.

Цікава та насичена пригода Карпатськими горами розпочинається з зустрічі на залізничному вокзалі у місті Івано-Франківськ. Після знайомства на нас чекатиме переїзд на комфортабельному та сучасному мікро-автобусі до селища Кваси. Саме селище Кваси є відомим своїми цілющими мінеральними джерелами. Ми зможемо зупинитися на невеликий відпочинок та скуштувати цілющої природної води. З селище Кваси розпочинається наше поступове сходження над мальовничою долиною. Густий буковий ліс поступово зміниться на альпійські полонини. Після мандрівки полониною Менчул вже дуже скоро для нас відкриється північний схил гори Шешул. Саме тут вже можна відчути неповторний смак чистого повітря та помилуватися чаруючими крайовидами. Природа Карпатських полонин є відомою своїми чистими річками та ставками. Вже після заходу сонця ми зупинимося на ночівлю біля невеличкого ставка та розпалимо велике вогнище.

•          День другий. Гора Шешул, гора Петрос (2020 м.), перемичка.

З самого ранку розпочинається продовження нашої насиченої подорожі. Після зустрічі сходу сонця та приготування смачного сніданку, ми вирушаймо до перевалу Шешуль. Роса під ногами, мальовничі крайовиди та особливе повітря не залишать нікого байдужими.

Гора Шешуль географічно відноситься до найвищих гірських масивів Українських Карпат та відкриває весь обрій Чорногорського хребту. Перед нами розкриється і казкова природа Румунії. Намилувавшись Румунськими горами та полонинами ми продовжуємо мандрівку у напрямку Петроса. Гора Петрос є однією з найвищих вершин України, яка відзначається безліччю прадавніх легенд та має неповторну енергетику. На самій вершині гори Петрос розташована маленька, старовинна каплиця та великий хрест. Після невеличкого відпочинку ми розпочнемо спуск між Петросом та Говерлою. Саме тут ми зможемо обрати найбільш затишну галявину для ночівлі під зоряним небом.

•          День третій. Гора Говерла (2061 м.) турбаза Заросляк, Ворохта.

На третій день на нас чекає довгоочікуване підкорення величної Говерли. Шлях на Говерлу окутаний легендами та має безліч символів та пам’ятних знаків, біля який можна буде зупинятися на незначний відпочинок. Після тривалого штурму Говерли перед нами відкриються ті самі незрівняні панорамні види, які можна побачити тільки з найвищої точки України. Особлива атмосфер, відчуття остаточного підкорення значної висоти та перемога над всіма труднощами. Саме тут можна загадати найпотаємніше бажання та довірити здійснення мрії Карпатським горам та полонинам. Далі, на нас чекатиме спуск по трав’янистому схилу, який вже зовсім скоро виведе нас у густий та таємничий смерековий ліс. У смерековому лісу знаходиться відома база відпочинку Заросляк, де за бажанням мандрівників можна лишитися на незначний відпочинок, або ж продовжити знайомство з Карпатами, та лишитися ще на кілька днів. З турбази Заросляк ми вирушимо до Ворохти на автотранспорті. Насичена пригода та підкорення Говерли добігає кінця. Вже зовсім скоро ми опинимося у місті Івано-Франківськ.

Відчуття перемоги та підкорення висоти та безліч приємних вражень – це очікуваний результат від активного відпочинку з Husky Travel. Ми дбаємо про наших мандрівників, тому ретельно складаємо найкращі варіанти маршруту з врахуванням індивідуальних побажань. Активне дозвілля з Husky Travel - це завжди добра організація походів, цікавий інформаційний супровід та більш ніж доступні ціни.