• +380503738587
  • +380673403301
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Величні вершини «Вище хмар»

200px phyllopteryx taeniolatus1

Івано-Франківськ – с. Кваси – г. Петрос (2020м.) – г. Говерла (2060м.) – оз. Несамовите – г. Бребенескул (2036м.) – Чорний замок на Чорній горі — г. Поп-Іван – с. Дземброня – Івано-Франківськ

Чорногорський хребет є одним з наймальовничіших місцин Українських Карпат. Саме тут знаходяться ті самі вершини, які є вище за хмари. Величний Чорногорський хребет відкриває не тільки казкові пейзажи, але й дарує відчуття свободи та натхнення. Хмари під ногами, шалений вітер, чаруючі скелі – все це можна побачити тільки у вищій точці Українських Карпат.

Крім того, саме на Чорногорському хребті знаходиться відомий Чорний замок на Чорній горі, який має безліч казок та легенд.

Кращі та безпечні маршрути по високим Карпатським вершинам знають фахівці Husky Travel. Запозичення зарубіжного досвіду з правильної організації активного дозвілля дають змогу запропонувати шанувальникам цікавих мандрівок насичені маршрути по кращим місцинам Українських Карпат.

План походу Величні вершини «Вище хмар»:

•          День перший. Івано-Франківськ, селище Кваси, полонина Веснярка. (9 км.)

Незабутня подорож «Вище хмар» розпочинається з зустрічі групи мандрівників на залізничному вокзалі у місті Івано-Франківськ. На комфортабельному мікро-автобусі вирушаємо у селище Кваси, яке розташоване в самому серці таких гірських хребтів, як Чорногорський та Свидовець. В селищі Кваси ми зможемо не тільки спробувати знану мінеральну водичку, але й поласувати смачними домашніми пиріжками, які печуть місцеві мешканки. Після невеличкого відпочинку ми починаємо мандрівку у напрямку гори Петрос. Квітучі поля та річки поступово перетворюються у казковий ліс з цілими плантаціями кущів чорниці та малини. Полонина Веснярка є відомою не тільки дуже чистим повітрям, але й є високогірним пасовищем. Саме тут можна легко зустріти гірських вівець, кіз або ж корів. Після насиченого пригодами дня, посеред квітів та ягід на полонині Веснярка ми зупинимося на ночівлю біля вогнища.

•          День другий. Гора Шешуль, гора Петрос (2020 м.), гора Говерла – (10 км.)

Після зустрічі світанку та смачного сніданку ми продовжуємо нашу подорож Карпатськими долинами. Ми не втомлюємося милуватися красою гори Петрос з вражаючи високими ялицями. Мандруючі по лісовим тропам вже дуже скоро ми досягнемо вершини гори, на якій чекатиме незвичайний архітектурний сюрприз для мандрівників. Перед нами відкривається велич гори Петрос. На проти можна побачити і гору Говерла та всю велич Чорногорського хребта. Після невеликого відпочинку на нас чекатиме спуск з гори Петрос. Намилувавшись сходом сонечка ми зупиняємося на ночівлю просто неба.

•          День третій. Гора Говерла (2060 м.), озеро Несамовите – (13 км.)

З самого ранку ми вирушаємо у напрямку відомої гори Говерли. Підйом на найвищу точку України розпочинаємо дуже рано в ранці. Туристи з усього світу нерідко обирають саме Говерлу для підкорення. Після підкорення Говерли, наша мандрівка продовжиться далі по хребту у напрямку вершини Брескул (1911 м.), Туркул (1933 м.) та Пожижевська (1822 м.). Далі перед нами відкривається казкове озеро Несамовите з кристально чистою водою та широкими берегами. Довгоочікуваний відпочинок та вечеря біля вогнища відбувається на мальовничому високогірному озері Несамовите (1750 м.)

•          День четвертий. Гора Ребра, гора Бребенескул (2036 м.), гора Менчул, Смотрич-Чорногора – (11 км.)

З самого ранку четвертого дня ми спробуємо трошки покуховарити за старовинними карпатськими рецептами. Після смачного сніданку, з новими силами та натхненням ми продовжуємо нашу насичену пригодами мандрівку по Чорногорському Хребту. Саме тут лишилися старі стовпці з позначками, які сьогодні дуже допомагають шанувальникам активного дозвілля. Під час мандрівки лісом перед нами відкриється неймовірно красиве озеро Бребенескул, яке знаходиться в самому серці Карпатських гір. Саме біля казкового озера ми зупинимося на ночівлю під зоряним небом.

•          День п’ятий. Чорний змок, Чорна гора, гора Поп Іван, селище Дземброня – (10 км.)

Ранок п’ятого дня подорожі розпочинається з сходження до Чорної гори. Ця сутінкова вершина з дивною енергетикою нагадує кадри з відомого фільму та має безліч легенд. Згідно з літописами замок належав польському королю, а надалі використовувався у якості великої обсерваторія. З вищої точки замку розглядали небесні сузір’я та прогнозували зміни у погоді. Після прогулянки по залишкам замку ми розпочнемо поступове спускання з хребта до долини Дземброня. Долина Дземброня є відомою своєю чистою та цілющою річкою, яка з кожним роком приваблює все більше шанувальників активного відпочинку. Зупиняємося на ночівлю біля річки під Карпатськими зорями.

•          День шостий. Селище Нижня Дземброня, Верховина, Івано-Франківськ.

Ранок шостого дня розпочинаємо з ласування ягід та запашного трав’яного чаю. Добре відпочивши ми вирушаємо до села Нижня Дземброня. Після активного дозвілля та незабутніх пригод прямуємо до Верховини. Тут на нас вже чекає мікроавтобус, який швидко та безпечно довезе нас до Івано-Франківську.

Пригоди з Husky Travel – це завжди цікаво, добре організовано та інформаційно насичено.